June 16, 2017

Ten najjemnejší spôsob čistenia citlivej pleti

Ach... Ten čas táák rýchlo letí. Zas ubehol mesiac od posledného článku a ja ani neviem kde ten čas ušiel. Každopádne to najhoršie už mám za sebou - v škole mám už, vďakabohu, 80% známok uzavretých, takže si viete predstaviť ako mi dnes odľahlo. Konečne mám ďalšie 3 mesiace čas len na seba a svoje záujmy 😊.


Dnes by som Vám rada predstavila novinku od Yves Rocher a to konkrétne jemný odličovací krém.
Produkt je z rady Sensitive Végétal, ktorú obľubujú majiteľky citlivej pleti. Nepenivý odličovací krém obsahuje rastlinné výťažky z rastliny sigesbeckia orientalis. Rovnako ako celý rad produktov Sensitive Végétal jemne čistí, zmierňuje zápalové reakcie pleti a posilňuje jej ochrannú bariéru. Taktiež je krém bez parabénov, sulfátov, farbív a parfumácie. Navyše, krém je tentokrát v eko-tube, ktorá obsahuje 25% menej plastov ako tie predchádzajúce.

Aplikácia je úplne jednoduchá - krém naneste na suchú pleť a vmasírujte do pleti pre odstránenie líčidiel a nečistôt. A potom už len opláchnite vodou. :)

Ako som už spomínala, rad Sensitive Végétal obsahuj výťažky zo sigesbeckie orientalis, liečivej rastliny z oblasti Madagaskaru, ktorá blahodárne pôsobí i na tu najcitlivejšiu pokožku. Jej listy sa tradične využívajú k zábalom a obkladom. Taktiež vytvárajú ochrannú bariéru proti vonkajším, pomerne agresívnym vplyvom a poskytujú pokožke okamžitú úľavu. ´


Krém na čistenie pleti nájdete v kamennej predajni alebo v internetovom obchode za cenu 6,50 za 125ml. Okrem toho v blízkej dobe sa s Vami podelím o moje dojmy z nových produktov, ktoré mi prišli na testovanie. Užite si víkend! :)

Love, Lea x

5 comments so far

 1. Odličovací krém vypadá skvěle, YR mám moc ráda. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 2. A skúšala si ním odličovať aj oči? Dá sa to alebo v očiach štípe? Produkt sám o sebe sa mi páči, takéto krémové odličovacie produkty sú podľa mňa lepšie ako micelárne vody či nebodaj gély.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Žiaľ, nie neskúšala som ho, nakoľko ho doma nemám a ani si ho neplánujem kupovať, nakoľko citlivú pleť nemám. Len mi prišlo fajn Vás, čítateľov, informovať o novinkách, ktoré táto značka má :)

   Delete
 3. Citlivú pleť síce nemám, no myslím, že trochu jemného zaobchádzania nikdy nie je na škodu :D O tejto rastline som doteraz nikdy nepočula, takže som sa opäť naučila niečo nové ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 4. Pekný prispevok. Ja skôr používam odličovaciu vodu.
  Budem rada ak si pozrieš aj môj blog.🙂
  http://jullietblog05.blogspot.sk/?m=1

  ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.